Baran

Horoskop na zítra

Máte plnou hlavu zařizování a obstarávání na závěr roku, ale vše v pohodě zvládnete. Nereagujte nějak moc dramaticky na projevy přízně či nepřízně blízké osoby. Zkuste se stáhnout do ústraní. Psychofyzická kondice se začne zhoršovat ,tak se nepouštějte do ničeho náročného.

 

Býk

Horoskop na zítra

Den přeje návštěvám příbuzných a známých. Dříve než ale někoho navštívíte, snažte se ohlásit předem, abyste nedostali své hostitele do obtížné situace. Dnes se též lze domáhat toho, co vám prokazatelně patří. Psychofyzická kondice se začne zhoršovat, tak se nepouštějte do náročných věcí.

 

Proč máte podle horoskopu strach se zamilovat?

Proč máte podle horoskopu strach se zamilovat?

Potkat toho pravého člověka je sakra těžký úkol. Někdy jsme navíc ve fázi života, kdy se spíš děsíme toho, že potkáme někoho skutečně milého, protože je to to poslední, co zrovna chceme...

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Možná pocítíte únavu a zdravotní nepříjemnosti, hrozí i úraz. Pokud moc nevěříte své tělesné zdatnosti, upusťte od dnešních plánů a neriskujte. Zabývejte se tajemstvími přírody a kosmu, meditujte. Psychofyzická kondice se zhoršuje, tak se nepouštějte do náročných věcí.