#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Využíváte jiné nepříjemným způsobem a nezkoušíte ani pochopit jejich motivy postupování. Snažte se trochu vcítit do jejich rozpoložení - tehdy pro vás bude snazší dělat to, co přísluší vám. Je vhodné obnovovat přátelské kontakty a projevit zájem o blízké.

 

Býk

Horoskop na zítra

Kvůli maličkostem vzniknou problémy s osobami opačného pohlaví a narazíte na nedostatek pochopení pro své plány a záměry. Nezavdejte příčinu ke sporu, raději se vyhněte svému protějšku. Nejste ve své kůži. Odpočívejte a neriskujte. Je vhodné obnovovat přátelské kontakty a projevit zájem o blízké.

 

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu! Některá znamení zvěrokruhu se promění naprosto v monstra a děsí nejen své okolí, ale i sebe! Co se skrývá v jednotlivých znameníc

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Až na nepředpokládané výdaje a menší problémy na cestě, vás dnes jinak nic zlého nečeká. Váš rozhovor s dětmi nebo s rodiči bude mít kladný efekt. Zajdete-li s partnerem na procházku, prožijete pěkné chvilky. Je vhodné obnovovat přátelské kontakty a projevit zájem o své blízké.