Baran

Horoskop na zítra

Při sjednávání obchodů se vám asi moc dařit nebude, ale o to větší šance máte pro seznamování s novými atraktivními lidmi. Duševní a fyzická energie je nízká. Můžete se rozptýlit lehčím sportem. Den přeje materializaci nápadů a ukazují se nové možnosti rozšíření kontaktů.

Býk

Horoskop na zítra

Nepřejídejte se, nezapomeňte si zasportovat, potlačte probouzející se žárlivost. Bude vhodné některé záležitosti hned ráno přeložit na pozdější datum. Pocítíte potřebu stálosti a bezpečí. Věnujte se plánování investic. Den přeje materializaci nápadů, objeví se možnosti rozšíření kontaktů.

Žárlivost jako nemoc

Žárlivost jako nemoc

Seznamování a zamilovanost jsou krásné, ale žárlivost je nesnesitelná. Nikomu se nelíbí, když mu partner dělá scény kvůli drobnosti. Jak jsou na to jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Máte příležitost k novému seznámení nebo flirtu. Jste v dobré kondici. Využijte dne k získání nových informací. Připravte se na nepředpokládané výdaje. Den je příhodný pro barvení vlasů a plombování zubů. Lze materializovat nápady, jsou možnosti rozšíření kontaktů, nové nápady.

Rak

Horoskop na zítra

Neochotou ke kompromisu byste způsobili konflikt. Ale neklaďte na sebe přílišné požadavky, protože by vás to mohlo složit. Ponořte se do četby nebo dostudia cizího jazyka. Večer o samotě strávený vám pomůže získat klid a sílu. Hvězdy přejí materializaci nápadů, objeví se možnosti rozšíření kontaktů.