Baran

Horoskop na zítra

Snažte se trochu zmírnit své běžné tempo, nesnažte se dnes nic lámat přes koleno. Poslouchejte klidnou hudbu. Lidé kolem vás nezastávají stejné stanovisko, jako vy - budete muset své názory obhajovat a nejspíš neuniknete konfliktům. Je doba, kdy hvězdné vlivy nepřejí ani společné, ani individuální práci. Nejlepší efekty dá ponoření se do knih.

Býk

Horoskop na zítra

Pokuste se učinit neviditelnými a neriskujte v ničem. Raději se také nepouštějte do ničeho nového. Můžete si dopřát společenskou zábavu, při níž si s partnerem promluvíte o plánech do budoucna. Pokud vám bude vyčítat žárlivost, bude mít pravdu. Pokud možno nesedejte za volant. Je konstalace s nepříznivým působením na společnou i individuální práci. Efekty přinese zahloubání se do knih.

Blíženci

Horoskop na zítra

Mimo stěny svého bytu dnes zachovávejte maximální opatrnost a budete-li muset cestovat, zvolte raději vlastní či služební automobil. Snažte si, pokud možno o samotě, srovnat myšlenky. Večer se uchylte ke knize. Žádná vysilující práce dnes nepřinese očekávané výsledky. Je konstalace, která má negativní vliv na společnou i individuální práci.

Rak

Horoskop na zítra

Natolik krizový váš den, že je těžké doporučit, jak se máte chovat. Raději se vyhýbejte lidem, zbytečně byste jim ubližovali. Cestování mnoho neslibuje. Urovnávejte si své věci, dávejte si pozor na nachlazení. Je konstalace, která má negativní vliv na společnou i individuální práci. Efekty může přinést zahloubání se do knih.