Baran

Horoskop na zítra

Vážný partnerský rozhovor by dnes nepřinesl nic dobrého - tak ho nevyžadujte. Raději si vytvořte podmínky pro změnu všeho negativního z minulosti. Zbytečně se obáváte rodinných povinností. Nebudou tak nepříjemné, jak si myslíte. Je cítit potřebu duchovního rozvoje, přátelskosti a srdečnosti.

 

Horoskop na dnešní den - Středa (25-12-2019) - K práci se dnes budete stavět dost odmítavě.

Horoskop na dnešní den - Středa (25-12-2019) - K práci se dnes budete stavět dost odmítavě.

S větší chutí se pustíte doplánování vánočních svátků. Shodnout se v tomto s partnerem nebude nijak jednoduché. Situaci zlepšíte účastí na večírku, kde čeká překvapení. Hvězdný vliv nese potřebu stálosti a bezpečí.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Asi se nebude všechno dneska vyvíjet tak, jak jste si představovali. Místo, abyste z toho byli podráždění, zkuste lépe využívat své možnosti, které vám přinesou zcela nové situace. Je cítit potřeba duchovního rozvoje, přátelskosti a srdečnosti.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Při eventuálním odchodu z domova zkontrolujte, zda jste učinili všechna bezpečnostní opatření proti zlodějům. Kdosi z příbuzenstva vás zahltí zavádějícími informacemi, ale dbejte, ať se proto nevyhrotí rodinné vztahy. Je cítit potřeba duchovního rozvoje, přátelskosti a srdečnosti.