Baran

Horoskop na zítra

Buďte dnes dostatečně pozorní a ostražití a dokážete pak velmi pohotově reagovat na všechny události dne. Možná vás trápí finanční potíže, ale nebylo by dobré přijmout řešení, o němž vnitřně cítíte, že není správné. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Pokud máte pocit, že vás zmáhá stres a zmocňuje se vás úzkost, zkuste s tím něco udělat. Někdy stačí rozpoznat spouštěče a hned vám bude líp. Pomoc hledejte ve zvěrokruhu, každé sluneční znamení totiž stresuje něco jiného!

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Vaše společenská pozice je v poslední době trochu otřesena, ale brzy se opět upevní. Máte nyní spoustu zajímavých nápadů - není už na čase je začít realizovat? Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Nadešel čas, abyste pozměnili zaběhnutý způsob trávení víkendového volna. Zřejmě jste unaveni a dostáváte se do hádek. Kritiku neberte obzvlášť vážně, ale uvědomte si, že na ní něco přeci jenom je. A poučte se z toho. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Rak

Horoskop na zítra

Ti, kteří mají pocit osamělosti a zklamání by měli využít přízně dnešního dne pro seznamování. Nechybí vám přátelskost a vyplatí se udělat si pořádek v osobních věcech. Dají se též najít různé odložené dobré věci. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.