Baran

Horoskop na zítra

Buďte dnes dostatečně pozorní a ostražití a dokážete pak velmi pohotově reagovat na všechny události dne. Možná vás trápí finanční potíže, ale nebylo by dobré přijmout řešení, o němž vnitřně cítíte, že není správné. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Jarní svádění podle zvěrokruhu aneb Jak jsou na tom ohnivá, vodní, zemská a vzdušná znamení

Jarní svádění podle zvěrokruhu aneb Jak jsou na tom ohnivá, vodní, zemská a vzdušná znamení

Jakmile se objeví první hřejivé paprsky slunce, lidé naberou novou energii. Pánové pokukují po dívkách v minisukni, ženy zase po usměvavých objektech touhy. Na jaře to bez lásky nejde, proto se podíváme na jarní svádění pod drobnohledem hvězd.

Doporučené články Více

Býk

Horoskop na zítra

Vaše společenská pozice je v poslední době trochu otřesena, ale brzy se opět upevní. Máte nyní spoustu zajímavých nápadů - není už na čase je začít realizovat? Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Nadešel čas, abyste pozměnili zaběhnutý způsob trávení víkendového volna. Zřejmě jste unaveni a dostáváte se do hádek. Kritiku neberte obzvlášť vážně, ale uvědomte si, že na ní něco přeci jenom je. A poučte se z toho. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Rak

Horoskop na zítra

Ti, kteří mají pocit osamělosti a zklamání by měli využít přízně dnešního dne pro seznamování. Nechybí vám přátelskost a vyplatí se udělat si pořádek v osobních věcech. Dají se též najít různé odložené dobré věci. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.