Baran

Horoskop na zítra

Buďte dnes dostatečně pozorní a ostražití a dokážete pak velmi pohotově reagovat na všechny události dne. Možná vás trápí finanční potíže, ale nebylo by dobré přijmout řešení, o němž vnitřně cítíte, že není správné. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Která znamení se řídí horoskopy a kdo jim vůbec nevěří?

Která znamení se řídí horoskopy a kdo jim vůbec nevěří?

Pro někoho jsou horoskopy jen snůška blábolů, jiný podle nich může měnit důležitá životní rozhodní, další jim moc nevěří, ale co kdyby… Jak se jednotlivá znamení zvěrokruhu staví k astrologii a ezoterice obecně?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Vaše společenská pozice je v poslední době trochu otřesena, ale brzy se opět upevní. Máte nyní spoustu zajímavých nápadů - není už na čase je začít realizovat? Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Nadešel čas, abyste pozměnili zaběhnutý způsob trávení víkendového volna. Zřejmě jste unaveni a dostáváte se do hádek. Kritiku neberte obzvlášť vážně, ale uvědomte si, že na ní něco přeci jenom je. A poučte se z toho. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.

 

Rak

Horoskop na zítra

Ti, kteří mají pocit osamělosti a zklamání by měli využít přízně dnešního dne pro seznamování. Nechybí vám přátelskost a vyplatí se udělat si pořádek v osobních věcech. Dají se též najít různé odložené dobré věci. Den plný odvahy a sebejistoty ulehčí překonávání nejrůznějších bariér.