Baran

Horoskop na zítra

Nepouštějte se do manuální činnosti, protože vaše pohybová obratnost je menší, než obvykle. Pokud nechcete mít každý prst zabandážovaný, nechte kladivo a hřebíky odpočívat ve skříňce. Dají se navázat srdečné kontakty s lidmi, bude cítit jejich zájem a sympatie.

Býk

Horoskop na zítra

Pokud někdo z domácích není v dobré náladě, nechte ho nějaký čas na pokoji a uvidíte, že ho to brzy přejde. Snažit se něčeho dosáhnout násilně se míjí účinkem - zde je spíše třeba umět vycítit. Dají se navázat srdečné kontakty s lidmi.

Nej-nej znamení zvěrokruhu: V čem jste lepší než ostatní?

Nej-nej znamení zvěrokruhu: V čem jste lepší než ostatní?

Znamení zvěrokruhu se od sebe navzájem liší. O tom není žádných pochyb. Astrologové se rozhodli sestavit žebříček těch nej znamení, aby bylo zřejmé, v čem je které z nich nejlepší.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete se dnes potýkat s výdobytky nejnovější techniky a ty budou mít zatím navrch. Místo živelného přístupu raději sáhněte po příručce, nebo to konzultujte s lidmi, kteří už mají podobné problémy za sebou. Dají se navázat srdečné kontakty s lidmi, bude cítit jejich zájem a sympatie.

Rak

Horoskop na zítra

Nečiňte druhým to, co vám samým je nemilé. Určitě byste nechtěli, aby se k vám někdo choval takovým způsobem, jak vy se dnes chováte k jiným. Pokud by vám bylo nepříjemně, vaši nejbližší se také budou cítit podobně. Dají se navázat srdečné kontakty s lidmi.