#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Vaše nové hobby vás může zaujmout do té míry, že ztratíte představu o čase. Naštěstí to nebude mít žádné zlé důsledky, ale pro příště byste měli být opatrnější. Úmluvy je třeba dodržovat. Výjezdy a nové známosti se mohou vydařit, je tendence k přátelskosti.

 

Býk

Horoskop na zítra

Nedělejte nic, co by vám činilo těžkosti. Netrapte se zbytečnými problémy, zkuste je hodit za hlavu. Nedejte se svést k debatě na téma rodinných financí. Vaše názory by stejně nikdo neposlouchal. Výjezdy a nové známosti se mohou vydařit, je tendence k přátelskosti.

 

Špatné vlastnosti podle znamení. Horoskop, jaký jste nikdy nečetli

Špatné vlastnosti podle znamení. Horoskop, jaký jste nikdy nečetli

Z horoskopůa rozborů zvěrokruhu na nás obvykle vyskakují jen ty lepší stránky hvězdného znamení, v němž jsme se narodili. Dozvídáme se, co nám jde a čím jsme výjimeční. Astroložka britského listu The Sun Kerry Kingová se však zaměřila na odvrácenou stranu

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den zasvěťte převážně oddychu. Večer vás potěší úspěch ve společnosti. Svou energii byste mohli využít na pěší túře nebo aspoň na odpolední vycházce. Prospěje vám změna prostředí. Výjezdy a nové známosti se mohou vydařit, je tendence k přátelskosti.