Baran

Horoskop na zítra

Stojíte nyní na straně ubohých a slabých, připraveni se pro ně domoci spravedlnosti. Bohužel, nemůžete všechno udělat metodami, jakými byste chtěli. Nezbytnost přizpůsobit se zásadám, vám poněkud svazuje ruce. Kontakt s okolím nebude moc příjemný, zvýší se ale koncentrace a preciznost.

 

Kým jste byli v minulém životě podle zvěrokruhu? To vás překvapí!

Kým jste byli v minulém životě podle zvěrokruhu? To vás překvapí!

Vesmír je nekonečný cyklus života. Jestli věříte v reinkarnaci, pak vám vaše znamení zvěrokruhu pomůže určit, kým jste byli. Velký vliv na to má kromě konkrétního znamení taky astrologický dóm.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Bojíte se zajít dále, než vám umožňují konvence, a asi je to škoda. Máte totiž velké šance na získání toho, o co stojíte, a to s nevelkou námahou. Tak zlomte zásady. Kontakt s okolím nebude moc příjemný, zvýší se ale koncentrace a preciznost.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Hvězdy dnes přejí všem zamilovaným a prodeji starožitností. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Můžete bez obav vyřídit většinu předvánočních nákupů. Nedůvěřivost a domýšlivost dnes bude nebezpečnější vašemu zdraví, než vztahům. Kontakt s okolím nebude moc příjemný, zvýší se ale koncentrace a preciznost.