Baran

Horoskop na zítra

Stojíte nyní na straně ubohých a slabých, připraveni se pro ně domoci spravedlnosti. Bohužel, nemůžete všechno udělat metodami, jakými byste chtěli. Nezbytnost přizpůsobit se zásadám, vám poněkud svazuje ruce. Kontakt s okolím nebude moc příjemný, zvýší se ale koncentrace a preciznost.

 

Horoskop lásky Říjen - Nezadaní Raci se mohou těšit na měsíc plný vzrušení i zajímavých seznámení.

Horoskop lásky Říjen - Nezadaní Raci se mohou těšit na měsíc plný vzrušení i zajímavých seznámení.

Chladný a deštivý říjen bude přímo vyzývat k tomu, abyste se zachumlali do peřin spolu s tím, koho milujete. Dny budou krátké, takže můžete věnovat spoustu času milostným hrátkám, o kterých jste dosud jenom snili. Nezadaní se nemusí ničeho bát, protože i

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Bojíte se zajít dále, než vám umožňují konvence, a asi je to škoda. Máte totiž velké šance na získání toho, o co stojíte, a to s nevelkou námahou. Tak zlomte zásady. Kontakt s okolím nebude moc příjemný, zvýší se ale koncentrace a preciznost.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Hvězdy dnes přejí všem zamilovaným a prodeji starožitností. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Můžete bez obav vyřídit většinu předvánočních nákupů. Nedůvěřivost a domýšlivost dnes bude nebezpečnější vašemu zdraví, než vztahům. Kontakt s okolím nebude moc příjemný, zvýší se ale koncentrace a preciznost.