Baran

Horoskop na zítra

Rozmrzelost a špatná nálada, se kterou se už probudíte, se bude během dne ještě prohlubovat. Zůstaňte doma, zavřete se někam, kde za vámi nikdo nemůžea vylezte teprve, až budete opět "normální". Pozvolna začnete nabírat reálný a objektivní vztah k problémům a událostem.

 

Podvedl vás? Jak mu začít opět věřit? Ryby musí odpustit samy sobě, Panny hledat příčinu

Podvedl vás? Jak mu začít opět věřit? Ryby musí odpustit samy sobě, Panny hledat příčinu

Neexistuje nic tak bolestného jako pocit, že vás podvedl někdo, koho milujete a komu jste věřila. Mnohem těžší než přijmout tenhle fakt je naučit se znova důvěřovat. Dá se to vůbec zvládnout? Každé znamení zvěrokruhu k podvodu přistupuje jinak a stejně ta

Doporučené články Více

Býk

Horoskop na zítra

Může vás dnes přitáhnout nový druh zábavy a dokážete zapomenout na vše kolem. Udělejte si ale rozhodně čas na nějakou fyzicku činnost. Musíte se více hýbat,vaše kondice není v poslední době zrovna nejlepší. Pozvolna začnete nabírat reálný a objektivní vztah k problémům a událostem.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Kde jste byli, když se rozdávala odpovědnost? Vyhýbáte se jí, nedotahujete věci do konce. Pak se nedivte, že problémy narůstají jeden za druhým. Rozdělte si dnes úkoly podle stupně důležitosti a pak začněte co nejdříve jednat. Pozvolna začnete nabírat reálný a objektivní vztah k problémům a událostem.