Baran

Horoskop na zítra

Rozmrzelost a špatná nálada, se kterou se už probudíte, se bude během dne ještě prohlubovat. Zůstaňte doma, zavřete se někam, kde za vámi nikdo nemůžea vylezte teprve, až budete opět "normální". Pozvolna začnete nabírat reálný a objektivní vztah k problémům a událostem.

 

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři budou na dně, Váhy potkají více lásek

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři budou na dně, Váhy potkají více lásek

V tomto týdnu toho budete muset zvládnout opravdu hodně! V práci se to na vás povalí ze všech stran. Je nebezpečné nechávat vše na poslední chvíli. Ale o tom se sami přesvědčíte! Singles nebudou mít o nápadníky nouzi a ve vztazích se projeví nedostatek ča

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Může vás dnes přitáhnout nový druh zábavy a dokážete zapomenout na vše kolem. Udělejte si ale rozhodně čas na nějakou fyzicku činnost. Musíte se více hýbat,vaše kondice není v poslední době zrovna nejlepší. Pozvolna začnete nabírat reálný a objektivní vztah k problémům a událostem.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Kde jste byli, když se rozdávala odpovědnost? Vyhýbáte se jí, nedotahujete věci do konce. Pak se nedivte, že problémy narůstají jeden za druhým. Rozdělte si dnes úkoly podle stupně důležitosti a pak začněte co nejdříve jednat. Pozvolna začnete nabírat reálný a objektivní vztah k problémům a událostem.