Baran

Horoskop na zítra

Kam se poděl váš příslovečný klid? Dneska s vámi prostě nikdo nevydrží. Berani narození na začátku znamení mohou být popudliví a po právu se vymlouvat, že za to můžou hvězdy. Zdá se, že se všechno spiklo proti vám a tak narážíte doslova na každém rohu. Dražší skleničky a porcelán vůbec neberte do rukou a zrcadlům se vyhýbejte obloukem. Na druhé straně - pokud už dlouho toužíte po něčem novém, tohle může být dobrá záminka, jak si obnovit zařízení bytu.

Býk

Horoskop na zítra

Neděle bude ve znamení aktivity. Hlavně Býci narození na počátku znamení mají energie na rozdávání a tak si mohou směle naplánovat i ty nejnáročnější úkoly. Udělejte si sportovní den, se vším co k tomu patří. Teď můžete předvést své kvality a vsadit na své vítězství. A pokud tam náhodou bude někdo s lepší konstelací, zvládnete přijmout prohru čestným způsobem a ještě vítězi pogratulujete. Anebo snad chcete říci, že ne?

Blíženci

Horoskop na zítra

Ženy vás dnes budou opečovávat a láskyplně hýčkat jako u maminky. Nevíte, jestli se vám to líbí nebo ne. Pokud jste nezávislý typ a máte přitom problém ubránit se ženské pozornosti, pak si můžete také pěkně zavařit. Pro jistotu to nesvěřujte své manželce a raději před ní schovejte i horoskop na dnešní den. Nově navázané známosti budou do budoucna velmi perspektivní.

Rak

Horoskop na zítra

Raci narození v prvním dekanu prožívají své zlomové situace. Je to hodně o pocitech, o čem jiném? Co se může zkazit, to se zkazí a na druhé straně si můžete říct, že už brzy bude lépe. Pokud si chcete uchovat partnerství nebo práci, raději moc nevystrkujte růžky, nemuselo by to dopadnout dobře. Co je na střepy, to se neslepí. A pro dnešní den to platí minimálně trojnásob.