Baran

Horoskop na zítra

Jestliže jste se k partnerovi v uplynulých dnech chovali pěkně, i on vás dnes překvapí něčím milým. Jste v dobré náladě díky dosaženým úspěchům. Nenechte se zatáhnout do jakýchsi pochybných nejasných záležitostí. Dopoledne hrozí přehnané ambice i snahy přehodit část povinností na druhé.

Býk

Horoskop na zítra

Pokud je vaše láska jenom povrchní, musíte počítat s neúspěchem a komplikacemi v milostném vztahu. Nesnažte se odkládat problémy svých blízkých jen pro nedostatek času. Roste vaše nervozita a roztržitost. Dopoledne hrozí přehnané ambice a snahy přehodit část povinností na druhé.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (29-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (29-11-2018)

Nevyvolávejte scény nad každou maličkostí, která se vám nepovede.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Bude se vám dařit v duševní práci i ve studiu, je vhodné vyrazit za kulturou nebo za přáteli stejných zájmů. Mohou se objevit bolesti zad a páteře. Jestli dojde v práci k diskusi o platech, postavte se na stranu podřízených, podpořte jejich požadavky. Vrátí se vám to. Hrozí nadměrné ambice a snahy přehodit některé povinnosti na druhé.

Rak

Horoskop na zítra

Jste trochu nespokojeni sami se sebou a neumíte si o tom s partnerem popovídat. Zkuste upevnit duševní rovnováhu humorem. Pubertálními projevy potomků se nenechte vytočit. Z roztržitosti byste mohli přijít o značný obnos. Hrozí přehnané ambice a snahy přehodit některé povinnosti na druhé.