Baran

Horoskop na zítra

Ani podzimní počasí vás zřejmě neodradí od delší procházky. A uděláte dobře. Pak si budete více vážit tepla domova a také jídlo bude lépe chutnat. Večer vás brzy sklátí únava - je ale otázka, zda vás partner nechá usnout. Panuje spokojenost a dobrá nálada, ale i lehké podléhání iluzím.

 

Které znamení zvěrokruhu je nejvíc plaché? Tahle si dávají načas, než promluví!

Které znamení zvěrokruhu je nejvíc plaché? Tahle si dávají načas, než promluví!

Kterých pět znamení je rozvážných a ostýchavých?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Den podporuje zpomalení otáček. Čas poplyne zvolna a vy, vědomi si toho, že nemusíte nikam spěchat a nic zařizovat - nacházíte se ve výborné náladě. Škoda, že podobných dnů je tak málo. Panuje spokojenost a také snadné podléhání iluzím.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Je před vámi relativně úspěšný den, až na to, že vás stále ještě drží sklon k utrácení. Pak se nedivte, že neumíte vystačit s finančními prostředky. Společenský život odložte na příznivější dny. Panuje spokojenost, dobrá nálada a lehké podléhání iluzím.

 

Rak

Horoskop na zítra

Odpočívejte, nabírejte síly. Můžete pracovat na zahradě, sportovat, procházet se v přírodě. Nezapomeňte na přátele a pozvěte je na skleničku, vydejte se někam za kulturou. Panuje spokojenost a dobrá nálada, ale i lehké podléhání iluzím.