Baran

Horoskop na zítra

Ani podzimní počasí vás zřejmě neodradí od delší procházky. A uděláte dobře. Pak si budete více vážit tepla domova a také jídlo bude lépe chutnat. Večer vás brzy sklátí únava - je ale otázka, zda vás partner nechá usnout. Panuje spokojenost a dobrá nálada, ale i lehké podléhání iluzím.

 

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu! Některá znamení zvěrokruhu se promění naprosto v monstra a děsí nejen své okolí, ale i sebe! Co se skrývá v jednotlivých znameníc

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Den podporuje zpomalení otáček. Čas poplyne zvolna a vy, vědomi si toho, že nemusíte nikam spěchat a nic zařizovat - nacházíte se ve výborné náladě. Škoda, že podobných dnů je tak málo. Panuje spokojenost a také snadné podléhání iluzím.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Je před vámi relativně úspěšný den, až na to, že vás stále ještě drží sklon k utrácení. Pak se nedivte, že neumíte vystačit s finančními prostředky. Společenský život odložte na příznivější dny. Panuje spokojenost, dobrá nálada a lehké podléhání iluzím.

 

Rak

Horoskop na zítra

Odpočívejte, nabírejte síly. Můžete pracovat na zahradě, sportovat, procházet se v přírodě. Nezapomeňte na přátele a pozvěte je na skleničku, vydejte se někam za kulturou. Panuje spokojenost a dobrá nálada, ale i lehké podléhání iluzím.