Baran

Horoskop na zítra

I ty největší kliďasy dnes může nějaká záludnost přivést k záchvatu zuřivosti. Bude-li za vaším vztekem partner, jsou na obzoru výhrůžky, ultimáta a výčitky. Unaveni hádkami nakonec zjistíte, že vše začlo pro malichernost. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.

 

Býk

Horoskop na zítra

Shodou okolností se budete muset zabývat záležitostí, o které jste až dosud vůbec neslyšeli. Přesto si s tím dokonale poradíte, což vám dodá sebejistotu a zvětší víru ve vlastní možnosti. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.

 

Vlastnosti žen podle horoskopu: Pánové, se kterou je to nebe a s kterou peklo?

Vlastnosti žen podle horoskopu: Pánové, se kterou je to nebe a s kterou peklo?

Každé znamení má své klady i zápory, a s některými z nich není partnerský život snadný. Zatímco Račice by pro rodinu zemřely, manželství se Štírkou je tak trochu aréna smrti.

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den by vám mohl přinést umělecké nápady a inspiraci. Ač nejste výkonní umělci, mohli byste se pokusit o vlastní tvorbu. Netřeba hned malovat obraz a psát román. Stačí navrhnout vlastní model šatů, nový účes, uvařit jídlo podle sebe. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.