Baran

Horoskop na zítra

I ty největší kliďasy dnes může nějaká záludnost přivést k záchvatu zuřivosti. Bude-li za vaším vztekem partner, jsou na obzoru výhrůžky, ultimáta a výčitky. Unaveni hádkami nakonec zjistíte, že vše začlo pro malichernost. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.

 

Býk

Horoskop na zítra

Shodou okolností se budete muset zabývat záležitostí, o které jste až dosud vůbec neslyšeli. Přesto si s tím dokonale poradíte, což vám dodá sebejistotu a zvětší víru ve vlastní možnosti. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.

 

Alkohol podle znamení: Kozorozi se hlídají, Beranům rozvazuje jazyk

Alkohol podle znamení: Kozorozi se hlídají, Beranům rozvazuje jazyk

Dokonce i taková věc, jako je pití alkoholu, může být podmíněna znamením, ve kterém jste se narodila. Co vám daly hvězdy do vínku, pokud jde o alkoholové návyky? Umíte pít, anebo vás alkohol zbavuje zábran, čehož pak litujete?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den by vám mohl přinést umělecké nápady a inspiraci. Ač nejste výkonní umělci, mohli byste se pokusit o vlastní tvorbu. Netřeba hned malovat obraz a psát román. Stačí navrhnout vlastní model šatů, nový účes, uvařit jídlo podle sebe. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.