Baran

Horoskop na zítra

I ty největší kliďasy dnes může nějaká záludnost přivést k záchvatu zuřivosti. Bude-li za vaším vztekem partner, jsou na obzoru výhrůžky, ultimáta a výčitky. Unaveni hádkami nakonec zjistíte, že vše začlo pro malichernost. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.

 

Býk

Horoskop na zítra

Shodou okolností se budete muset zabývat záležitostí, o které jste až dosud vůbec neslyšeli. Přesto si s tím dokonale poradíte, což vám dodá sebejistotu a zvětší víru ve vlastní možnosti. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.

 

Proč pořád mluví se svou ex? U Býků to nic není, ale u Raka pozor, jste ta pravá?

Proč pořád mluví se svou ex? U Býků to nic není, ale u Raka pozor, jste ta pravá?

Je to neškodné, když váš současný partner pořád komunikuje se svou bývalou partnerkou? Je to normální a nemusíte se ničeho bát? Není nic horšího než pocit, že o vás nestojí tolik, jako o tu před vámi. Proč to tedy vlastně vůbec dělá? Odpověď najdete ve hv

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den by vám mohl přinést umělecké nápady a inspiraci. Ač nejste výkonní umělci, mohli byste se pokusit o vlastní tvorbu. Netřeba hned malovat obraz a psát román. Stačí navrhnout vlastní model šatů, nový účes, uvařit jídlo podle sebe. Mohou se objevit citové problémy a tendence k přehlížení detailů.