#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Někdo možná zkříží vaše plány a použije k tomu i nedovolených, špinavých způsobů rivalizace. Musíte být velmi citliví a na všechny náznaky takovéto činnosti reagovat tak zásadově, jak to jen dokážete. Dnes stojí za to udělat sumarizaci dřívějších plánů a zúčtovat i se svým svědomím.

 

Býk

Horoskop na zítra

Nenechávejte si své nápady pro sebe, i ostatní se pro ně dokáží nadchnout. U soudu i v bance vám vyjdou vstříc a vydáte-li se na zálety, nebudete zklamáni. Je mimořádně vhodný den pro početí chtěného potomka. Dnes stojí za to udělat sumarizaci dřívějších plánů a zúčtovat i se svým svědomím.

 

První rande: jak okouzlit jednotlivá znamení?

První rande: jak okouzlit jednotlivá znamení?

Někdo má radši, když je jeho protějšek proaktivní, hodně mluví a iniciuje nejrůznější činnosti, jiný raději dobývá tajemnou pevnost. Co platí na toho, kdo u večeře zasedne naproti vám?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

V hlavě máte nové plány a kupu dobrých nápadů. Jiskru dostal i váš milostný vztah. Fyzická práce, ani sport vám dnes neuškodí. Pozor na unáhlená rozhodnutí a činy - události by mohly nabrat nečekaný směr. Dnes stojí za to udělat sumarizaci dřívějších plánů a zúčtovat i se svým svědomím.