Baran

Horoskop na zítra

V zaměstnání vám dnes možná něco pohne žlučí. Budete své kolegy častovat ironií a sarkasmem. Snažte se ovládat aspoň doma před dětmi a partnerem. Rýsují se problémy v souvislosti s autodopravou. Mohou být těžkosti při zahajování nových projektů a naopak se budou vracet staré věci.

 

Máte problémy se spánkem? Berani nesmí před spaním cvičit, Raci, meditujte

Máte problémy se spánkem? Berani nesmí před spaním cvičit, Raci, meditujte

Nespavost je nepříjemná, zvláště když jí trpíte téměř každý den. Bez kvalitního spánku nemůžete stoprocentně fungovat, natož dělat věci, které byste chtěli. Zkuste vyřešit nespavost a problémy se spánkem na základě vašeho zvěrokruhu.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Cítíte se nyní být privilegovaní a zdá se vám, že svět se točí kolem vás. Dejte si pozor. Brzy byste mohli zjistit, že je to úplně jinak a že jste to právě vy, kdo musí učinit něco, k čemu nemá nejmenší chuť. Mohou být těžkosti při zahajování nových projektů a naopak se budou vracet staré věci.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes můžete s úspěchem vystoupit veřejně a všechny udivit svou výřečností. Budete schopni improvizovat a nevyjdete z konceptu, ani když protivníci přijdou s protiargumenty. Doma však hrozí konflikt s milovanou osobou. Mohou být těžkosti při zahajování nových projektů a naopak se budou vracet staré věci.