Baran

Horoskop na zítra

Můžete teď být ochotni odpustit komusi jakýsi starý dluh. Raději si ale toto pokušení odpusťte, aby se takovéto vaše chování nestalo normou. Přece nechcete jen tak naprázdno přicházet o peníze? Obnovte přátelské kontakty, zatelefonujte a projevte zájem.

 

Býk

Horoskop na zítra

Na pracovišti se k ničemu nezavazujte a doma veďte neutrální rozhovor. Nenechte se zlákat k dobrodružství a intrikám. Hrozí vám přepracovanost a nějaký průšvih, takže by nebylo od věci si vzít dovolenou. Obnovte přátelské kontakty.

 

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Najít člověka, který bude vaší spřízněnou duší, není snadné. Ovšem když někoho takového najdete, musíte vztah chránit a pečlivě opatrovat. Zkuste se řídit podle zvěrokruhu, některá znamení jsou pro vás vhodnější než ta druhá. Mezi kterými máte šanci najít

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Věnujte se drobné práci a využijte svou dnešní mimořádnou trpělivost. Za volant nesedejte. Můžete zaznamenat vstřícné chování kolegů i nadřízených. Večer byste neměli trávit sami, protože si budete mimořádně rozumět s osobami opačného pohlaví. Obnovte přátelské kontakty, zatelefonujte a projevte zájem.