Baran

Horoskop na zítra

Dnešek přeje rodinnému štěstí. Ti, co mají děti, by se mohli vydat na delší vycházku, na sportovní utkání, nebo hrát společenské hry. Jen pozor, ať neodstartujete vleklé nedorozumění v příbuzenských vztazích. Stojí za to věnovat den spontánním aktivitám a přátelským kontaktům.

 

Světlé stránky podle znamení zvěrokruhu: Kozoroh je pracovitý, Vodnář zase otevřený

Světlé stránky podle znamení zvěrokruhu: Kozoroh je pracovitý, Vodnář zase otevřený

Někdo se narodí jako morous, jiný zase plný optimismu. Vlastnosti máme různé. Kdybychom neměli, byla by na světě celkem nuda. Vzhledem k rozdílnosti jednotlivých povah máme každý i jiné světlé stránky. Pojďme se tedy teď podívat na pozitivní vlastnosti je

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Někdo, o němž ani netušíte, jak velmi vám je oddán, vám dnes připraví roztomilé překvapení. Je těžko předvídat, zda vás to více potěší nebo zaskočí. V žádném případě ale neskrývejte pozitivní pocity. Stojí za to věnovat den spontánním aktivitám a přátelským kontaktům.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Kupte si lístek na sportovní zápas oblíbeného kubu, nebo si zasportujte sami. A nemyslete si, že večer,který nestrávíte v hlučné společnosti, je promarněný. O samotě s knihou nebo pěknou hudbou si odpočinete nejlíp. Stojí za to věnovat den spontánním aktivitám a přátelským kontaktům.