#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Je teď ideální čas pro provedení nějakých korektur ve vašich finančních plánech. Příliv by měl být větší, než jste očekávali, proto stojí za to se rozhodnout pro některé dodatečné výdaje. Velmi se doporučuje individuální mozková činnost.

 

Býk

Horoskop na zítra

Při vzrůstajícím napětí může vaše prchlivost zhoršit mezilidské vztahy na pracovišti i v milostném vztahu. Nepočítejte s tím, že někdo vám pomůže vyřešit vaše problémy, spoléhejte jen sami na sebe a své možnosti. Velmi se doporučuje individuální mozková činnost.

 

Milostný rozbor podle hvězd: Po čem skrytě touží Panna? Jaké způsoby aktu lásky preferuje Beran?

Milostný rozbor podle hvězd: Po čem skrytě touží Panna? Jaké způsoby aktu lásky preferuje Beran?

Ke šťastnému a zdravému životu patří u většiny lidí i spokojený sexuální život. Na počátku většiny vztahů funguje silná vzájemná přitažlivost. Jak dlouho ale okouzlení vydrží? Je váš protějšek stabilní typ, nebo potřebuje každý měsíc jiný sexuální objekt?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Připravte se na problémy s druhým pohlavím. Neměli byste sedat za volant, dělat důležitá rozhodnutí a sportovat. Odpusťte si intriky, později by vás mohly mrzet. Lze čekat přízeň nadřízených a snadné vyřízení úkolů. Velmi se doporučuje individuální mozková činnost.