Baran

Horoskop na zítra

Kolem vás panuje čilý ruch. V jednom okamžiku někdo od vás něco chce, zároveň vám chce někdo jiný dát svou nabídku, a ještě jiný prosí o pomoc. Není možné se zabývat vším najednou - začněte tedy tím, co je nejdůležitější. Výtečný den podporuje uskutečnění plánů a snů. Roste energie i vitalita.

Býk

Horoskop na zítra

Nesnažte se předehnat události. Dovolte, ať všechno jde ve vyšlapaných kolejích, a sami se omezte jen na pozorování toho, co se děje. Rutina vás dnes dost nudí. Konkrétní plány můžete nadřízenému předložit. Obecně výtečný den k uskutečnění plánů, kdy vzrůstá energie i vitalita.

Horoskop na dnešní den - Pátek 02-10-2020 - Jste si dnes svými názory velice jisti, protože je potvrdily osoby, k nimž máte plnou důvěru...

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete-li dnes přizváni k účasti v nějakém diskusním kroužku a nebude moc vhodné odříci, připravte si velmi pečlivě svůj příspěvek, abyste nemuseli improvizovat. Otázek se nebojte - ty budou banálně jednoduché. Výtečný den podporuje uskutečnění plánů a snů. Roste energie i vitalita.

Rak

Horoskop na zítra

Možná se dnes vrátíte domů hodně pozdě, a to ne zrovna v nejlepší kondici. Asi by stálo za to upozornit rodinu předem, ať si o vás nedělají zbytečné starosti. Jeden telefonát by jim ušetřil hodně nervů. Výtečný den podporuje uskutečnění plánů a snů. Roste energie i vitalita.