Baran

Horoskop na zítra

Den je vhodný k řešení zlomových situací, jako je podání výpovědi, požádání o ruku nebo naopak se lze ucházet o místo a podat žádost o rozvod. Nemusíte se dnes bát lékařských zákroků. Dostavuje se potřeba změn a reforem i rozvoje vlastních zájmů.

 

Býk

Horoskop na zítra

Nepřeceňujete náhodou svoje síly? Máte nárok na chvíli odpočinku a zatím vás nelze odtrhnout od práce. Málo si ceníte vlastního zdraví, jako byste zapomněli, že je to to nejdůležitější. Dostavuje se potřeba změn a reforem i rozvoje vlastních zájmů.

 

Zlozvyky podle hvězd: Štíři jsou roztržití, Býci si koušou nehty

Zlozvyky podle hvězd: Štíři jsou roztržití, Býci si koušou nehty

Kozorozi ulítávají na nakupování, Vodnáři zase rádi experimentují a pak lehce sklouznou do závislostí. Každý máme nějakou tu slabůstku, ať už je to jenom kousání nehtů nebo vynucování si pedantského pořádku v domácnosti. Jaké jsou ty vaše nejhorší zlozvyk

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Snažíte se toho stihnout za dva, ale měli byste se mírnit. Nezůstávejte v práci po pracovní době. V soukromí by se mohly ozvat dizonantní tóny a podezření z nevěry by na sebe nedalo dlouho čekat. Kupte milým nějaké dobroty. Dostavuje se potřeba změn a reforem i rozvoje vlastních zájmů.