Baran

Horoskop na zítra

Osoba, jejíž city jsou už pro vás věcí minulosti, se nečekaně ozve a ztropí vám trapnou scénu. Na citové vydírání neodpovídejte příliš rázným protiútokem, pamatujte na moudrý příkaz "nestaň se hned nepřítelem". Nečekaně se mohou zaostřit konflikty mezi blízkými osobami, související s rozechvěním emocí.

Býk

Horoskop na zítra

Na cestách a při sportu je dnes zvýšená možnost rizika, proto buďte opatrní. Zato v lásce a společenském životě máte zelenou. Vyvarujte se ale snah o dominantní postavení v partnerské dvojici. Tedy: nesnažte se mít vždy poslední slovo a nezasahujte do partnerových kompetencí. Mohou se vyostřit konflikty mezi blízkými osobami vlivem rozechvělých emocí.

Z čeho máte podle horoskopu největší strach?

Z čeho máte podle horoskopu největší strach?

Pod povrchem každý skrývá svůj vlastní strach plynoucí z jeho duševní podstaty...

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Láska je mocná - omotá si kolem prstu svobodné i ženaté a vdané. Potkáte-li na procházce či na lyžařské vyjížďce svůj ideál, nebojte se zapříst rozhovor. A nezapomeňte si vyměnit adresy nebo telefonní čísla. Mohou se vyostřit konflikty mezi blízkými lidmi, způsobené rozechvěním emocí.

Rak

Horoskop na zítra

Zkuste připravit svým blízkým nějaké milé překvapení, třeba jen v podobě slavnostní večeře nebo návštěvy kluziště. Vyvarujte se ukvapenosti a zbrklosti v jednání, nechte si své nápady projít hlavou raději dvakrát. Mohou se dnes vyostřit konflikty mezi blízkými vlivem rozechvělých emocí.