Baran

Horoskop na zítra

Pomalu se začíná vytrácet vaše smůla. Nepřekazí-li vám vaše plány nějaký zdravotní neduh, nepřekazí vám je nikdo. Pokud vás však začne trápit migréna, bolesti v zádech či v krku, běžte domů a kurýrujte se. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální formy.

 

Astrologické kvality: Jak ovlivňují právě vaše znamení?

Astrologické kvality: Jak ovlivňují právě vaše znamení?

Dvanáct znamení horoskopu je možné rozdělit do skupin po čtyřech a přiřadit ke třem astrologickým kvalitám. Ty vypovídají, jakým způsobem člověk přistupuje k životním změnám a jak se s nimi umí vyrovnat. Do které skupiny spadá vaše znamení?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nesnažte se zbytečně moc starat, protože druzí to stejně neocení. Teď není důležité, co děláte, nýbrž, jak to děláte. Jde o vyvolání dobrého dojmu. Soustřeďte se teď jen na formu - na obsah ještě přijde čas. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální kondice.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

V průběhu dnešního dne pravděpodobně najdete dlouho postrádané předměty, dokumenty, fotografie nebo klíče. Rekreační sport nebo návštěva sportovního utkání vám přinese uspokojení. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální formy.

 

Rak

Horoskop na zítra

Je na čase naučit se umění diplomacie a krotit svoji náladovost. Nejdůležitější pro vás je teď vaše rodina a štěstí vašich blízkých. Pracovní problémy proto zatím nechte stranou. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální formy.