Baran

Horoskop na zítra

Pomalu se začíná vytrácet vaše smůla. Nepřekazí-li vám vaše plány nějaký zdravotní neduh, nepřekazí vám je nikdo. Pokud vás však začne trápit migréna, bolesti v zádech či v krku, běžte domů a kurýrujte se. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální formy.

 

Horoskop na dnešní den - Úterý (08-10-2019) - Asi se dostanete do časové tísně.

Horoskop na dnešní den - Úterý (08-10-2019) - Asi se dostanete do časové tísně.

Vaši snahu o dokončení některých záležitostí budou patrně narušovat děti a partner. Ten s vámi bude chtít v nejméně vhodné chvíli dělat dlouhodobé plány. Objeví se podrážděnost a také touha po kontaktu s kosmickými silami.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nesnažte se zbytečně moc starat, protože druzí to stejně neocení. Teď není důležité, co děláte, nýbrž, jak to děláte. Jde o vyvolání dobrého dojmu. Soustřeďte se teď jen na formu - na obsah ještě přijde čas. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální kondice.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

V průběhu dnešního dne pravděpodobně najdete dlouho postrádané předměty, dokumenty, fotografie nebo klíče. Rekreační sport nebo návštěva sportovního utkání vám přinese uspokojení. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální formy.

 

Rak

Horoskop na zítra

Je na čase naučit se umění diplomacie a krotit svoji náladovost. Nejdůležitější pro vás je teď vaše rodina a štěstí vašich blízkých. Pracovní problémy proto zatím nechte stranou. Očekávejte pokles fyzické a intelektuální formy.