Baran

Horoskop na zítra

Prosadíte hravě své názory a záměry, přesvědčíte zkoušejícího, že jste jednička a ve sportu se vám nikdo nevyrovná. Odrovnat vás ale může tchýně, pokud se s ní dostanete do křížku. Jděte jí raději z cesty. Práci pro jiné se dnes bude dařit lépe, než privátním záležitostem.

Býk

Horoskop na zítra

I když jste v práci usilovní a obětaví, nejspíš se nevyhnete konfliktům s nadřízenými. Nezůstávejte v práci přesčas, vaši blízcí už se na vás těší. Odpoledne vhodné pro větší nákupy. Nebojte se pro jednou rozhazovat peníze. V práci pro jiné dnes budete úspěšnější než v privátních záležitostech.

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Charakteristiku svého znamení zvěrokruhu nejspíš znáte. Víte ale, jak ovlivňuje ženskou stránku vaší osobnosti? A jaké jsou nejsilnější a nejslabší vlastnosti žen jednotlivých slunečních znamení?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Doma vás nyní čekají náročné úkoly, k nimž přistoupíte radostně a energicky. Osoby opačného pohlaví budou projevovat zájem, ale dejte si pozor na klepy a falešné přátele, kteří jsou připraveni využít každého vašeho zakopnutí. V práci pro jiné dnes budete úspěšnější než v privátních záležitostech.

Rak

Horoskop na zítra

Zkontrolujte, zda jste všechno dobře pozamykali a pokud se necítíte dobře, vyhledejte lékaře. V zaměstnání zavládne přátelské ovzduší - přestali jste kritizovat kolegy a hned je to poznat. V práci pro jiné dnes budete úspěšnější než v privátních záležitostech.