Baran

Horoskop na zítra

Nějaká idea vás dnes může zaujmout do té míry, že nebudete schopni myslet na nic jiného. Bylo by vhodnější se dnes nepouštět do složitých úkolů, protože vás může položit nepozornost. Je šance prezentovat své nápady a plány, schopnost projevit sympatie i kritiku.

 

Býk

Horoskop na zítra

Nespěchejte a nestresujte se. Vlastním přičiněním a vlastními silami jste dnes schopni dosáhnout skvělého úspěchu. Zbytečně neshánějte spojence a nekujte pikle. Vlastní odvahy máte dost. Je šance prezentovat své nápady a plány, projevit sympatie i kritiku.

 

Depka podle horoskopu: Vahám se vyhne, Ryby postihne!

Depka podle horoskopu: Vahám se vyhne, Ryby postihne!

Po horkém létě přišel podzim a každý se na něj tváří jinak. Jedni ho po velkých vedrech vítají a těší se, až se zabalí do šál a svetrů a schoulí se někde v křesle s knížkou a čajem. Jiní naopak truchlí po dlouhých dnech a nadávají na brzké stmívání a uprš

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nenechte se odradit problémy ve studijních výsledcích. Překonáním všech nástrah dnes můžete výrazně posílit svůj charakter. Ve svých soudech buďte tolerantní a diplomatičtí - vždyť víte, že soudit může ten, kdo je bez viny. Je šance prezentovat své nápady a plány, projevit sympatie i kritiku.