Baran

Horoskop na zítra

Záměr, kterému jste věnovali mnoho času a sil, se vám konečně podaří dovést dokonce. Partner nebo přítel vám splní dávné přání. Nemyslete ale jen na sebe a na svůj úspěch, mohli byste zapomenout třeba na jubileum blízké osoby. Zranili byste ji svým egoismem. Nepřejícnost, závist a pomluvy dnes mohou brzdit společné aktivity.

Býk

Horoskop na zítra

Věnujte se přátelům a nejbližším lidem. Opuštění a zklamaní mají šanci najít zajímavý protějšek. Nesnažte se být za každou cenu středem pozornosti. Roli bavičů přenechte mladším. Neflirtujte před partnerem, hrozí žárlivá scéna. Nepřejícnost, závist a pomluvy mohou brzdit společné aktivity.

Špatné vlastnosti podle znamení. Horoskop, jaký jste nikdy nečetli

Špatné vlastnosti podle znamení. Horoskop, jaký jste nikdy nečetli

Z horoskopůa rozborů zvěrokruhu na nás obvykle vyskakují jen ty lepší stránky hvězdného znamení, v němž jsme se narodili. Dozvídáme se, co nám jde a čím jsme výjimeční. Astroložka britského listu The Sun Kerry Kingová se však zaměřila na odvrácenou stranu

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Povede se vám vyřešit staré spory i příliš uleželé dopisy. Dokonce zjistíte, jak ušetřit nějakou korunu na daních. Pokud jste na horách, tak pozor na lyže, i mistr se někdy utne. Autem raději nejezděte. Pozor na prochladnutí a na alkohol. Nepřejícnost, závist a pomluvy mohou brzdit společné aktivity.

Rak

Horoskop na zítra

Své povinnosti zvládnete bez většího úsilí, takže budete mít čas i náladu na vhodnou společnost. V té se však snažte maximálně ovládat, protože hvězdy vám dnes naordinovaly netolerantnost a hádavost. Nepřejícnost, závist a pomluvy mohou být brzdou společných aktivit.