Baran

Horoskop na zítra

Dnes se potřebujete detailně zorientovat v interpersonálních spojích na pracovišti. Tyhle vazby mohou být mnohem důležitější, než si myslíte. Pokud si to rozhážete s jednou osobou - rozhážete si to s celou skupinou. V pracovních aktivitách hrozí konflikty a nedorozumění s nadřízenými.

 

Nevěrníci podle horoskopu: Kdo vám zahne při první příležitosti?

Nevěrníci podle horoskopu: Kdo vám zahne při první příležitosti?

Víme to všichni, někteří si s věrností moc hlavu nelámou, protože jim to tak nějak bylo dáno do vínku a "nemohou jinak". Pokud věříte, že naše osudy a povahy ovlivňuje i datum narození, pak vás bude určitě zajímat, co říká o sklonech k nevěře. Které zname

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Pokud dnes nemusíte do práce, setrvejte doma a dělejte si pořádek ve svých věcech. Den slibuje málo dobrého pro řidiče, pro soudní spory, nepřeje ani sportovní činnosti. Na milou osobu buďte laskaví, i když ta se mile nechová. V pracovních aktivitách hrozí konflikty a nedorozumění s nadřízenými.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Kvůli maličkostem se dostanete do nepříjemností s druhým pohlavím. V zaměstnání dokážete přesvědčit nadřízeného o svých kvalitách a schopnostech. Úspěch ve studiu a při zkouškách máte jistý - využijte toho. V pracovních aktivitách hrozí konflikty a nedorozumění.