#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Stále máte podezření, že někdo něco tajně kutí proti vám, za vašimi zády. Odkud se berou tyhle vaše nápady? Nedůvěřivé nastavování uší a čmuchání vám nic nepřinese, protože je těžké najít to, co ve skutečnosti neexistuje. Je snaha utéci od povinností a větší chuť přebývat s rodinou.

 

Býk

Horoskop na zítra

Vše, co podniknete, bude narážet na nepochopení, nebo bude špatně vykládáno. Nejsou vyloučeny problémy s druhým pohlavím. Zmítají vámi nálady, proto vám okolí neporozumí. Je snaha utéci od povinností a větší chuť přebývat s rodinou.

 

6 znamení zvěrokruhu, která dokáží číst energii a auru druhých. Patříte mezi ně?

6 znamení zvěrokruhu, která dokáží číst energii a auru druhých. Patříte mezi ně?

Dokážete vnímat druhé? Umíte číst jejich auru a energii? Možná patříte k těm, kteří jsou skutečně natolik vnímaví a intuitivní, že přesně vytuší, co se v tom druhém děje, a dokážou okamžitě nabídnout pomoc. Vnímavost a citlivost z velké míry souvisí i se

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Máte sklon k unáhlenému jednání a kritice svých spolupracovníků. Jste nervózní, proto neřešte závažné problémy v práci, ani doma. Jestli dostanete nabídku na zvýšení odbornosti, nedejte na letité zkušenosti a přijměte ji. Je snaha utéci od povinností a větší chuť přebývat s rodinou.