Baran

Horoskop na zítra

Vaši snahu dokončit rozdělanou práci budou narušovat děti a partner. Ten vám bude v nejméně vhodnou chvíli s chutí plánovat vánoce a zimní dovolenou. Obecně je chuť provokovat, ale vy si s tím raději nezačínejte. Dnes bude lepší se zdržet podpisu dokumentů a dohod.

 

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co o věrnosti vašeho partnera prozrazuje jeho znamení zvěrokruhu? A jak jste na tom s věrností vy? Podívejte se s námi na šokující horoskop, který vám bez okolků prozradí, jak to opravdu je.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nedělejte si velké iluze, že se vám podaří najít si dostatek času pro sebe. Budete dnes na roztrhání a bude dobře, jestli si vůbec s tím vším poradíte. Vyhněte se střetům s nadřízenými. Dnes mají pravdu oni. Bude dnes lepší se zdržet podpisu dokumentů a dohod.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Pokud vám dnes někdo donese "zaručeně" pravé informace o vašich blízkých, vyslechněte ho, ale nekomentujte. Držte dnes celkově jazyk za zuby a ústa otevírejte leda ke zpěvu. Bude dnes lepší se zdržet podpisu dokumentů a dohod.