Baran

Horoskop na zítra

Vaši snahu dokončit rozdělanou práci budou narušovat děti a partner. Ten vám bude v nejméně vhodnou chvíli s chutí plánovat vánoce a zimní dovolenou. Obecně je chuť provokovat, ale vy si s tím raději nezačínejte. Dnes bude lepší se zdržet podpisu dokumentů a dohod.

 

Nejspolehlivější znamení zvěrokruhu. Za tahle můžete dát ruku do ohně

Nejspolehlivější znamení zvěrokruhu. Za tahle můžete dát ruku do ohně

Pokud se dostanete do potíží, právě tihle lidé budou ti, na které se vždycky můžete obrátit. Jsou loajální a nikdy se na vás nevykašlou. Ne každý kolem vás je spolehlivý a obětavý. Pokud takové lidi znáte, držte si je nablízku, protože to jsou oni, kdo vá

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nedělejte si velké iluze, že se vám podaří najít si dostatek času pro sebe. Budete dnes na roztrhání a bude dobře, jestli si vůbec s tím vším poradíte. Vyhněte se střetům s nadřízenými. Dnes mají pravdu oni. Bude dnes lepší se zdržet podpisu dokumentů a dohod.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Pokud vám dnes někdo donese "zaručeně" pravé informace o vašich blízkých, vyslechněte ho, ale nekomentujte. Držte dnes celkově jazyk za zuby a ústa otevírejte leda ke zpěvu. Bude dnes lepší se zdržet podpisu dokumentů a dohod.