Baran

Horoskop na zítra

Nemusíte si s ničím dělat starosti. Vše, co mělo být uděláno, se vám podařilo řádně dokončit. A s drobnostmi, které ještě zůstaly k dodělání si bez problémů poradíte v nejbližší době. Na nedostatek štěstí si nemůžete stěžovat. Den podporuje uskutečňování nových nápadů a realizování snů.

 

Největší slabiny podle znamení horoskopu. Býci nesnášejí změnu, Blíženci pomlouvají…

Největší slabiny podle znamení horoskopu. Býci nesnášejí změnu, Blíženci pomlouvají…

Dvanáct různých povah a dvanáct slabých stránek, alespoň podle astrologů, kteří je přisoudili jednotlivým znamením zvěrokruhu. Jaké ne zrovna lichotivé vlastnosti máš podle svého znamení? A jak se s nimi vypořádat?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Pokud jste se rozhodli vydat do světa, neváhejte. Máte-li nedospělé děti, tak vás dneska něčím překvapí. Objeví se nečekaná návštěva, s níž vám nakonec bude dobře. Ve sportu nezapomeňte na opatrnost. Den podporuje uskutečňování nových nápadů a realizování snů.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Pokud nemůžete odpočívat na horách, nepřeceňujte síly v práci. Věnujte se výhledům do budoucna, držte se v plánech trochu při zemi. Možná dnes bude potřebovat vaši pomoc kdosi z vašich nejbližších. Den podporuje uskutečňování nových nápadů a realizování snů.