Baran

Horoskop na zítra

Neuplatňujte teď žádné špinavé metody, protože by se vám to nevyplatilo. K vašemu cíli přece vede velmi snadná a přímá cesta, která je ke všemu ještě i nejkratší. Proč byste měli vyhledávat podezřelé stezky? Mohli byste být zataženi do nejasných záležitostí, proto buďte opatrní a pozorní.
 

Býk

Horoskop na zítra

Předvedete dnes mimořádné diplomatické schopnosti. Mělo by vám to pomoci v zažehnání jakéhosi nepříjemného sporu, který se táhne delší čas s někým, na kom vám, navzdory zdání, velice záleží. Hrozí zatažení do nejasných záležitostí, proto nutná opatrnost a pozornost.
 

Horoskop na dnešní den - Středa 30-06-2021

Blíženci

Horoskop na zítra

Necítíte se nejlíp. Napjatá atmosféra způsobuje, že jste nervózní a roztržití. Raději se nepouštějte do komplikovaných otázek, které vyžadují větší angažování. Bude to muset počkat na příznivější čas. Hrozí, že budete zataženi do nejasných záležitostí, proto buďte pozorní a bdělí.
 

Rak

Horoskop na zítra

Nechtěně se dnes můžete stát rozsévači jakýchsi klepů, kterým kupodivu mohou lidé uvěřit. Inu, je možné, že to tak prostě chtějí. Vy se tím můžete v každém případě dobře bavit. Hrozí zatažení do nejasných záležitostí, proto je nutná opatrnost a bdělost.