#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Dnešní den velmi přeje reflexi a různým shrnutím. Určitě budete mít chuť bilancovat události několika posledních týdnů. I kdyby to nedopadlo nejlíp, nic si z toho nedělejte. Před vámi je ještě spousta báječných šancí. Lepší budou efekty společných činností, než v oblasti soukromých zájmů.

 

Býk

Horoskop na zítra

Potřebujete jen správně zachytit inspiraci. Zatím co s některými kolegy si výborně rozumíte, s jinými se prohlubuje nesoulad. Popřemýšlejte nad příčinou a zkuste to odstranit. Konstelace nepřejí zahraničním cestám a pořízení koťátka. Lepší budou efekty společných činností, než oblast soukromých zájmů.

 

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jel

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Myslíte-li stále jen na sebe, není to dobré. Kolegy odradíte a na úřední osoby neuděláte dobrý dojem. Více odpočívejte, hoďte za hlavu vše, co snese odklad a nechoďte se povyrazit s přáteli. Zjistíte, že mají podobné starosti jako vy a uklidníte se. Lepší budou efekty společných činností, než oblast soukromých zájmů.