Baran

Horoskop na zítra

Dnes byste si měli pozorně vyslechnout několik důležitých expertních rad. Obzvlášť cenné budou ty, jež budou uděleny ohledně financí, úspor a investic. Dejte si jen pozor, abyste neporušili zákon. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.

 

Podvedl vás? Jak mu začít opět věřit? Ryby musí odpustit samy sobě, Panny hledat příčinu

Podvedl vás? Jak mu začít opět věřit? Ryby musí odpustit samy sobě, Panny hledat příčinu

Neexistuje nic tak bolestného jako pocit, že vás podvedl někdo, koho milujete a komu jste věřila. Mnohem těžší než přijmout tenhle fakt je naučit se znova důvěřovat. Dá se to vůbec zvládnout? Každé znamení zvěrokruhu k podvodu přistupuje jinak a stejně ta

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nebudete dnes v nejlepší profesionální formě. Odložte služební cestu, studium a zkoušky, finanční a úřední jednání. Naštěstí ale budou vaše případné přehmaty okolím tolerovány. Těšte se na příjemné chvíle podvečera s přáteli. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Můžete čekat úspěch ve finančních transakcích. Hrozí ale konflikt s mladšími kolegy. Vyřešte to bez přílišného rozčilování a s přehledem. Den nepřeje studiu. Vyřizujte jen neodkladné záležitosti a náročnějšími úkoly pověřte své okolí. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.