Baran

Horoskop na zítra

Dnes byste si měli pozorně vyslechnout několik důležitých expertních rad. Obzvlášť cenné budou ty, jež budou uděleny ohledně financí, úspor a investic. Dejte si jen pozor, abyste neporušili zákon. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.

 

Nemáte štěstí v lásce? 9 znamení, že máte zablokovanou srdeční čakru!

Nemáte štěstí v lásce? 9 znamení, že máte zablokovanou srdeční čakru!

Čakry jsou energetická centra v našem těle, které ovlivňují tok energie. Těch základních je sedm, a pokud nejsou v harmonii, můžou způsobovat fyzické i psychické problémy. Ta čtvrtá je srdeční. Sídlí na hrudi a týká se jí vše kolem lásky a emocí. Když je

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nebudete dnes v nejlepší profesionální formě. Odložte služební cestu, studium a zkoušky, finanční a úřední jednání. Naštěstí ale budou vaše případné přehmaty okolím tolerovány. Těšte se na příjemné chvíle podvečera s přáteli. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Můžete čekat úspěch ve finančních transakcích. Hrozí ale konflikt s mladšími kolegy. Vyřešte to bez přílišného rozčilování a s přehledem. Den nepřeje studiu. Vyřizujte jen neodkladné záležitosti a náročnějšími úkoly pověřte své okolí. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.