Baran

Horoskop na zítra

Pokud se vám partner svěří se svými problémy a starostmi, snažte se na něj přenést svůj optimismus a životní elán. Potěší vás setkání s přáteli z dětství. Spomtánnost a snaha stihnout mnoho věcí najednou poznamenají váš dnešní den. Dopoledne je šance zaimponovat kolegům a šéfům svými trefnými nápady. 

Býk

Horoskop na zítra

Vaše citlivá duše dnes moc potřebuje, abyste na ni zapůsobili nějakým krásným uměním. Při realizaci dnešních plánů můžete počítat s pomocí rodičů nebo příbuzných. V plánování potřeb pro domácnost a pro děti bude panovat partnerská shoda. Dopoledne jsou šance zaimponovat kolegům a šéfům svými trefnými nápady. 
 

Žárlivost podle astrologie: Která znamení se řadí k největším žárlivcům a jak jste na tom právě vy?

Žárlivost podle astrologie: Která znamení se řadí k největším žárlivcům a jak jste na tom právě vy?

Někteří lidé považují žárlivost za důkaz lásky, jiní naopak tvrdí, že k ní nepatří. Někdo se uvnitř užírá, ale navenek to znát nedává, další předvádí dramatické etudy.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Povedete zajímavé a chytré rozhovory, svému okolí budete připadat důležití a můžete se stát centrem pozornosti. Opuštění a zklamaní se mohou na cestách seznámit se zajímavými lidmi. V manželství nervozita a konflikty kvůli dětem. Dopoledne jsou šance zaimponovat kolegům a šéfům trefnými nápady. 
 

Rak

Horoskop na zítra

Nemůžete si dovolit ztratit rodičovskou autoritu, projevte však pro děti pochopení. Ani ve sportu, ani za volantem neriskujte. Nabídněte partnerovi pomoc s předvánočním úklidem, mile ho tím překvapíte. Vzrušená pracovní debata osvěží zatuchlé prostředí pracoviště. Dopoledne jsou šance zaimponovat kolegůma šéfům trefnými nápady.