Baran

Horoskop na zítra

Nezaškodilo by protáhnout si odpočinek i do dnešního dne. Nenamáhejte tělo sportem nebo fyzickou prací. Bude vhodné posedět s partnerem nebo s rodiči a popřemýšlet, jak zvládnout program nejbližších dalších dní. V přátelském kruhu může den dobře končit. Možná ještě předtím dorazí nečekaná návštěva. Je dobrý čas na milostný kontakt a duchovní rozvoj. 

Býk

Horoskop na zítra

Budete-li trávit tento den v zaměstnání, možná se do vás zakouká milá osůbka opačného pohlaví. Pozor na nevěru - měla by katastrofické následky. Trávíte-li tento den na lyžích, nesnažte se o nadzvukovou rychlost - mohli byste skončit v nemocnici. Je dobrý čas na milostné kontakty a duchovní rozvoj.

Pracovní nasazení podle horoskopu: Kdo je lenoch a kdo dříč?

Blíženci

Horoskop na zítra

Den je vhodný pro odjezd na dovolenou a navazování oboustranně příjemných vztahů s opačným pohlavím. Při sportu neriskujte a nedělejte ze sebe větší otužilce, než ve skutečnosti jste. Hvězdy dnes obzvlášť přejí starším a osamělým Blížencům. Je dobrý čas na milostné kontakty a duchovní rozvoj.

Rak

Horoskop na zítra

V práci se lze nadít nepříjeností. Nepřimotejte se k nějaké nebezpečné situaci, kolem vás to jen jiskří. Vhodnější bude jen zpovzdálí sledovat, jak se děj vyvine bez vašeho zásahu. Sportování a cest se dnes raději vzdejte. Je dobrý čas na milostné kontakty a rozvoj ducha.