Baran

Horoskop na zítra

Vyhněte se dnes drobným opravám elektrických přístrojů. V případě, že se pohádáte s partnerem nepropadejte panice, brzy se to srovná. Melancholická rozervanost není pro váš život vhodná, zabývejte se raději reálnými problémy v zaměstnání. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy a z toho mohou být problémy se zdravím. 

Býk

Horoskop na zítra

Bilancujte. Odpoledne věnujte slavnostnějším setkáním s příbuznými. Chovejte se vzorově, protože se budete setkávat s velmi konzervativními lidmi. Na některé nové pracovní postupy si budete muset déle zvykat. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy, z čehož mohou být problémy se zdravím. 

7 NAJVÝBUŠNEJŠÍCH ZNAMENÍ, KTORÝM SA RADŠEJ VYHÝBAJ

7 NAJVÝBUŠNEJŠÍCH ZNAMENÍ, KTORÝM SA RADŠEJ VYHÝBAJ

Všetci sa ob­čas hne­váme, nie­kedy je hnev opráv­nený a ino­kedy nie. Nie je žiad­nym ta­jom­stvom, že by si si ne­mala po­ka­ziť vzťah s ni­kým, nech sa už hnevá ako­koľ­vek veľa. Ak uvi­díš, že sa nie­kto hnevá, in­tu­ícia ti bude ra­diť dať mu pries­t

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Hvězdy přejí fyzické námaze, takže můžete dokončovat úklid i pečení cukroví. V zaměstnání byste potřebovali injekci sebedůvěry. Rozhodně se nehrňte do jednání, které souvisí s advokáty a soudy. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy, což se může projevit potížemi se zdravím.

Rak

Horoskop na zítra

Předvánoční úlid vám nebude připadat tak nudný, jako loni. Když chytnete práci za správný konec, máte radost, jak vám to jde od ruky. Kolegové v zaměstnání pomohou se zádrheli, ale nemůžete na to věčně hřešit. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy, z čehož možné i zdravotní potíže.