Baran

Horoskop na zítra

I ti nejvěrnější Berani dnes mohou podlehnout svodům nevěry. Abyste odolali, raději se opačnému pohlaví vyhýbejte. Nadřízenému se nejspíš nevyhnete - ten si vás pozve na "přátelský pohovor". Můžete získat podporu blízkých lidí. Vzroste předvídavost. 

Býk

Horoskop na zítra

Vystříhejte se dnes různých snadných řešení. Jednak by vám to nedalo spokojenost, ale mohlo by se také stát, že byste posléze museli znovu začínat to, co jste už považovali za vyřízené a uzavřené. Můžete získat podporu blízkých lidí. Vzroste předvídavost.

Jaká je vaše noční můra? Býci se bojí, že jim vypadne zub, Štíry děsí smrt

Jaká je vaše noční můra? Býci se bojí, že jim vypadne zub, Štíry děsí smrt

Sny jsou zvláštní a někdy se může zdát, že nedávají žádný smysl. A někdy se v nich mohou objevit nejrůznější děsy a strachy, které mají většinou původ v reálném životě. Jaké jsou největší noční můry, které se opakují ve vašich snech podle zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Ve finanční situaci u vás nastal okamžik obratu k lepšímu. Zvažte obchodní nabídky, které vám učinili partneři a nezapomeňte vsadit sportku. Mladší Blížence by dnes mohly postihnout zažívací potíže z množství jídla a alkoholu. Můžete získat podporu blízkých lidí. Vzroste předvídavost.