Baran

Horoskop na zítra

Dnešek je vhodný k důležitým jednáním a podpisům smluv, jakož i k ucházení se o zaměstnání. Pozor ale na sklon dělat unáhlené soudy a reagovat podrážděně. Snažte se mluvit diplomaticky. Platí to i pro hovory s partnerem. V oficiálních kontaktech je třeba diplomatické využití schopností.

 

Býk

Horoskop na zítra

Musíte se nutně postarat, abyste se co nejdříve viděli se svými nadřízenými a vyjasnili jim, v čem spočívá váš problém. Určitě se setkáte s pochopením z jejich strany a získáte nezbytnou podporu. V oficiálních kontaktech je nutné diplomatické využití schopností.

 

Temná stránka osobnosti podle znamení! Jak se s ní poprat?

Temná stránka osobnosti podle znamení! Jak se s ní poprat?

Světlá a temná stránka naší osobnosti z nás dělá to, kým jsme, a určuje naši povahu i to, jak budeme žít naše životy. Proto je důležité pochopit, přijmout i využít naši temnou stránku bez pocitu, že ji musíme popřít či ignorovat.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes vyberte trochu peněz a jděte si udělat radost. Obchodům s lihovinami se ale vyhýbejte - alkohol by duši nepotěšil a dal by zabrat tělu. Vyberte si spíše věc trvalejší hodnoty. V oficiálních kontaktech je nutno diplomaticky využít schopností. 

 

Rak

Horoskop na zítra

Nově navázaný vztah by mohl příznivě ovlivnit celý dnešní den. Zkuste jítspolečně na návštěvu ke svým přátelům. Váš nový partner je okouzlí ta, jako vás. Pro samou zamilovanost ale nepoztrácejte peníze, klíče, doklady. V oficiálních kontaktech je nutno diplomaticky využít schopností.