Baran

Horoskop na zítra

Dnešek je vhodný k důležitým jednáním a podpisům smluv, jakož i k ucházení se o zaměstnání. Pozor ale na sklon dělat unáhlené soudy a reagovat podrážděně. Snažte se mluvit diplomaticky. Platí to i pro hovory s partnerem. V oficiálních kontaktech je třeba diplomatické využití schopností.

 

Býk

Horoskop na zítra

Musíte se nutně postarat, abyste se co nejdříve viděli se svými nadřízenými a vyjasnili jim, v čem spočívá váš problém. Určitě se setkáte s pochopením z jejich strany a získáte nezbytnou podporu. V oficiálních kontaktech je nutné diplomatické využití schopností.

 

Keltský horoskop – ve vůni stromů

Keltský horoskop – ve vůni stromů

Pro keltský horoskop jsou typické stromy, protože jejich síla je bezmezná. Keltští druidové vycházeli ze 21 různých stromů, vše se počítalo jednou za půl roku po desetidenních dekádách. Podívejte se na svou charakteristiku dle keltského stromového horosko

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes vyberte trochu peněz a jděte si udělat radost. Obchodům s lihovinami se ale vyhýbejte - alkohol by duši nepotěšil a dal by zabrat tělu. Vyberte si spíše věc trvalejší hodnoty. V oficiálních kontaktech je nutno diplomaticky využít schopností. 

 

Rak

Horoskop na zítra

Nově navázaný vztah by mohl příznivě ovlivnit celý dnešní den. Zkuste jítspolečně na návštěvu ke svým přátelům. Váš nový partner je okouzlí ta, jako vás. Pro samou zamilovanost ale nepoztrácejte peníze, klíče, doklady. V oficiálních kontaktech je nutno diplomaticky využít schopností.