Baran

Horoskop na zítra

Pro svůj dobrý vnitřní pocit potřebujete komunikaci s ostatními. Dnes velmi zatoužíte uspokojit svou zvědavost a zájem. Zamyslete se nad svými dosavadními činy a chováním a uvažte, jak lépe můžete situaci řešit příště. Pro nedostatek vnitřní rovnováhy dnes můžete pocítit zdravotní potíže.
 

Býk

Horoskop na zítra

Můžete dnes obšťastnit své smysly. Jen si z falešné skromnosti nenamlouvejte, že tomu tak není. Jasně si definujte, co vám vlastně působí nejvíc potěšení. Ale věčně se nedá žít z minulých úspěchů a tak bude nutno též řádně přiložit ruku k dílu. Pro nedostatek vnitřní vyrovnanosti můžete pocítit zdravotní potíže.
 

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býci svedou boj s nevěrou, Vodnáři uloví svůj idol

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býci svedou boj s nevěrou, Vodnáři uloví svůj idol

Tento víkend budeme pod vlivem sexuchtivého, magického úplňku, který nás zasáhne o sobotní noci. Některá znamení budou emočně rozladěná, jiná si budou chtít maximálně užívat. Jak se vaše znamení vypořádá s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Erotické jiskření na pracovišti povzbuzuje obecně kolektiv k lepší výkonnosti, zároveň zvyšuje i vaši osobní výkonnost. Pokud to bude možné, odložte delší cestu. Bude-li nezbytná, pak musíte být maximálně opatrní. Pro nedostatek vnitřní vyrovnanosti mohou být pociťovány zdravotní obtíže.
 

Rak

Horoskop na zítra

Jestli chcete být vnímáni jako zdroj síly pro své okolí, musíte pro to také něco udělat. Černá káva, nikotin i alkohol jsou pro vás škodlivé prvky. Zřejmě vás čeká delší cesta - v práci byste si měli předem vše zorganizovat tak, aby nenastaly problémy. Pro nedostatek vnitřní rovnováhy se mohou objevit zdravotní obtíže.