Baran

Horoskop na zítra

Školní výsledky vašich dětí svědčí o tom, že potřebují přísnější dozor. V lásce bude vládnout harmonie. Při navazování nových přátelství nezaškodí, když uplatníte trochu zdravého rozumu. Nehledejte oporu u fanatiků. Pocítíte řadu užitečných změn a chuť k akci.

Býk

Horoskop na zítra

V milostném vztahu nespěchejte, mohli byste toho litovat. Počkat nějaký čas - to platí i pro obchody, kde je rozjezd možná pomalejší, než byste si přáli. Máte víc talentu, než dokážete sami posoudit. Pocítíte řadu užitečných změn i chuť k akci.

Kdo nezvládá kritiku podle znamení? Rak se sesype, Štír vybouchne jako papiňák

Kdo nezvládá kritiku podle znamení? Rak se sesype, Štír vybouchne jako papiňák

Podle znamení zvěrokruhu se dá poznat opravdu hodně a mezi tím i to, jak jednotlivci snáší kritiku! Souvisí to hlavně s jejich psychikou, ale i jejich slunečním postavením. Jste citlivka nebo se se při každé poznámce na vaši osobu naštvete? To všechno věd

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Na obzoru se ukazují finanční ztráty. Věnujte zvýšenou pozornost zabezpečení bytu i auta, dejte si pozor na neuvážené nákupy. Oblečte se teple. Nevystupujte na veřejnosti, i kdyby vás nutili - mohli byste na sebe povědět věci, které nikdo nemusí znát. Pocítíte řadu užitečných změn i chuť k akci.

Rak

Horoskop na zítra

Žádný úkol vám dnes nebude připadat dost obtížný, žádná překážka dost vysoká. Smetete každého, kdo se vám postaví do cesty. Hrozí nepředpokládané finanční vydání. Hlídejte si své chování vůči přátelům a rodinným příslušníkům. Pocítíte řadu užitečných změn i chuť k akci.