Baran

Horoskop na zítra

Očekávejte zhoršení zdravotního stavu. Snad nejvíc bude postižena vaše psychika. Někteří se přímo blíží zhroucení. Měli byste někam odcestovat nebo si aspoň vzít dovolenou. Chce to změnit životní rytmus. Jen pozvolna poroste motivace k jednání.

Býk

Horoskop na zítra

Trápíte se nyní s nějakými jazykovými problémy. Ačkoliv to nesouvisí s pracovními otázkami, pojímáte to jako vyzvání a děláte, co jen můžete, abyste záhadu rozluštili. Asi si v nejbližší době budete muset pořídit slovník. Jen pozvolna poroste motivace k jednání.

Líbání podle slunečního horoskopu: Čí polibky vás dostanou do extáze a jak umíte líbat vy?

Líbání podle slunečního horoskopu: Čí polibky vás dostanou do extáze a jak umíte líbat vy?

Podrobné partnerské a erotické horoskopy Berana, Beranky, Býka, Býčice, Blížence, Blíženkyně, Raka, Račice, Lva, Lvice, muže Panny, ženy Panny, muže Váhy, ženy Váhy, Štíra, Štírky, Střelce, Střelkyně, Kozoroha, Kozorožky, Vodnáře, Vodnářky, muže Ryby a že

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Opět jste trochu nesoustředění, což se vám stává často. Zlobit se dnes můžete pouze sami na sebe. Vaše roztěkanost by mohla zavinit i větší finanční ztrátu. Než začnete jednat, vše si předem dobře rozvažte. Jen pozvolna poroste motivace k jednání.