Baran

Horoskop na zítra

Čeká vás rozhovor se starší osobou opačného pohlaví -měli byste si dát pozor na každé slovo. Práce se vám bude dařit a budete z ní mít radost. Síly vás neopustí ani při praktickém prosazování dlouhodobějších plánů. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu. 

Býk

Horoskop na zítra

Touha po změnách a zábavách se vám dnes zčásti splní. Přílišná činorodost by vás dnes unavila víc, než jindy. Na nohy vás postaví relaxační cvičení nebo aspoň pořádná koupel, spojená s masáží. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu. 

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 01-10-2020 - Jste dnes připraveni podstoupit jakékoli riziko, jen abyste dosáhli toho, co jste si naplánovali...

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete-li se snažit pochopit partnerova přání a vyjít mu vstříc, zajistíte si domácí pohodu na delší čas. Přátel není nikdy dost, tak se jim neuzavírejte. Opět dokážete soudně sledovat, co se kolem vás v širokém záběru děje. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu. 

Rak

Horoskop na zítra

Dnes se vám výrazně zlepší zdraví, takže se můžete pustit i do fyzicky namáhavější práce. Získáte si přízeň nadřízených, kteří pochopí, že bez vás se nic v zaměstnání nehne kupředu. Raději necestujte a odmítněte i nabídku na změnu místa. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu.