Baran

Horoskop na zítra

Čeká vás rozhovor se starší osobou opačného pohlaví -měli byste si dát pozor na každé slovo. Práce se vám bude dařit a budete z ní mít radost. Síly vás neopustí ani při praktickém prosazování dlouhodobějších plánů. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu. 

Býk

Horoskop na zítra

Touha po změnách a zábavách se vám dnes zčásti splní. Přílišná činorodost by vás dnes unavila víc, než jindy. Na nohy vás postaví relaxační cvičení nebo aspoň pořádná koupel, spojená s masáží. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu. 

Jste single? Vsaďte na výběr partnera podle znamení zvěrokruhu

Jste single? Vsaďte na výběr partnera podle znamení zvěrokruhu

Lásku potřebuje cítit každý člověk. Někdo ji najde dříve, jiný pro změnu později. Pokud jste sama a zoufáte si, že jste ještě nikdy nenarazila na správného partnera, tak nesmutněte a zaměřte se více na to, v jakých znameních jsou muži kolem vás. Vsadíme s

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete-li se snažit pochopit partnerova přání a vyjít mu vstříc, zajistíte si domácí pohodu na delší čas. Přátel není nikdy dost, tak se jim neuzavírejte. Opět dokážete soudně sledovat, co se kolem vás v širokém záběru děje. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu. 

Rak

Horoskop na zítra

Dnes se vám výrazně zlepší zdraví, takže se můžete pustit i do fyzicky namáhavější práce. Získáte si přízeň nadřízených, kteří pochopí, že bez vás se nic v zaměstnání nehne kupředu. Raději necestujte a odmítněte i nabídku na změnu místa. Problémy z počátku dne se později upraví a přibude optimismu.