Baran

Žena

Velmi pěkné vazby máte s lidmi, se kterými vedete dlouhodobou obchodní spolupráci, na schůzku si ale vyhraďte spíš dopoledne. Později už jste totiž trochu nepřesné ve financích. Máte problémy i s řízením automobilů, jezděte pomalu a pokud možno svěřte řízení blízkým osobám. Pracujte pomalu i doma.

Muž

První dny letošního roku jsou již za vámi a vy zatím necítíte žádný velký posun k lepšímu, ačkoliv vás o tom přesvědčují ze všech stran. Budete tedy muset projevit ještě notnou dávku trpělivosti. Dnes máte před sebou úchvatný a pravděpodobně volný den, kdy můžete naplno rozvinout svoji dynamickou osobnost.

Světlé stránky podle znamení zvěrokruhu: Kozoroh je pracovitý, Vodnář zase otevřený

Světlé stránky podle znamení zvěrokruhu: Kozoroh je pracovitý, Vodnář zase otevřený

Někdo se narodí jako morous, jiný zase plný optimismu. Vlastnosti máme různé. Kdybychom neměli, byla by na světě celkem nuda. Vzhledem k rozdílnosti jednotlivých povah máme každý i jiné světlé stránky. Pojďme se tedy teď podívat na pozitivní vlastnosti je

Doporučené články Číst více

Práce

Dnešní den využijte své dobré nálady a zajistěte si klidné místečko.

Vztahy

Vše by šlo v klidu a v pohodě, kdyby nebylo vašich dětí nebo známých.

Peníze

Je vhodný den pro prodej i nákup. Případně se můžete účastnit aukce.

Zdraví

Odtučňovací a očistná kúra je na dnešní den vhodná. Co vy na to?

Horoskop na dnešní den - Středa (31-10-2018)

Býk

Žena

Dopoledne vás skrze vliv Merkuru čeká dřina, která odpoledne přejde do kladného hodnocení výsledků. Pokud se dostanete k různým poradám, tak prosazujte své názory, ať už se jedná o nákupy předmětů nebo organizaci práce. Večer můžete zažít divokou párty, je důležité, jestli na ní vůbec chcete být.

Muž

Dochází k uvolnění různých citových zábran ve vaší duši. Přidruží-li se k tomu i hezké počasí a sklon ke snadnému zamilování, potom žárlivé scény vašeho partnera nejsou tak od věci. Milovat a být milováni patří k přirozeným stavům každého člověka a vy dnes v této oblasti vidíte jen velmi neradi jakékoliv omezování.

Práce

Pokud se vám některý škůdce neomaleně postaví, dokážete být zlí!

Vztahy

Promluvte si. Váš miláček doufá, že ve volnu stihnete domácí práci.

Peníze

Pokud je pro vás důležitá tvůrčí práce, věnujte se jí. Výsledek přijde.

Zdraví

Nikde dlouho nepostávejte a nevydávejte se na nakupovací výšlapy.

Blíženci

Žena

Negativně postavený Uran vám pořád přináší problémy, vaše vztahy nejsou pevné a především ženy nadřazují pracovní činnost vazbám s dětmi. Dopoledne ale budete mít díky Jupiteru štěstí při kontaktu s lidmi, odpoledne však zase problém se zabezpečením souborů. Večer se nikam nevydávejte.

Muž

Jste velmi ovlivněni svým znamením a zároveň některým Střelcem. Zvolte si raději den důkladného odpočinku, tím rozhodně nic nezkazíte. Vaše trochu pedantská povaha se během dopoledne stabilizuje, ale stopy vnitřního rozladění na vás ještě budou patrné. Hodně věcí se ve vašem životě obrací jak na obrtlíku a dnes tomu není jinak.

Práce

Můžete protrhnout smůlu, která vás po ránu může potkat. Bude lépe.

Vztahy

Některé děti se vám školními novinkami postarají o náplň dnešního dne.

Peníze

Problémy nemusíte přenášet na ostatní. Oni vám je stejně neodnesou.

Zdraví

Zdravotním příkazem pro vás je šetrné hospodaření s vlastními silami!