Lev

Horoskop na zítra

Nečiňte žádná závažná rozhodnutí, nechte den volně plynout, věnujte se drobným činnostem. V rodině buďte tolerantní, ať nezavdáte příčinu k neshodám. Dobrá atmosféra a teplé slovo je určitě lepší, než teplá večeře. Ozvou se problémy a kontakt s okolím nebude moc příjemný. 
 

Panna

Horoskop na zítra

Kvůli maličkostem se dostanete do sporu s mladšími spolupracovníky. Pokud neustoupíte a budete tvrdohlavě stát na svém, naruší vzniklé nedorozumění vzájemné vztahy na delší čas. Snažte se najít kompromis. Ozvou se problémy a kontakt s okolím nebude moc příjemný. 
 

Horoskop na dnešní den - Pátek (26-04-2019)

Váhy

Horoskop na zítra

Finanční štěstí přilétne na váš práh. Můžete vyhrát při sázkách nebo ve sportce. Kdybyste ale z toho byli příliš "mimo", snadno byste mohli opomenout zabezpečit byt nebo auto a malér by byl hned. Vztahy doma i v práci konečně zaznamenají zlepšení. Ozvou se problémy, kontakt s okolím nebude moc příjemný. 
 

Štír

Horoskop na zítra

Finanční záležitosti a nákupy budou příčinou konfliktních situací v manželství. Tvrdé prosazování vlastních názorů přivodí problémy v milostném vztahu. Nenoste si práci domů, stejně byste na ni neměli čas. Ozvou se problémy a kontakt s okolím nebude moc příjemný.