Baran

Horoskop na zítra

Do ničeho se vám dnes nebude chtít. Nejlíp uděláte, když zůstanete v posteli, něco dobrého zakousnete a necháte se konejšit nebo dokonce i trochu opečovávat svými blízkými. Milovanou osobu pozvěte na slavnostní oběd. Negativní energie mohou vyvolat oslabení vnitřní rovnováhy a útěk od povinností.

Býk

Horoskop na zítra

Buďte opatrní na své věci. Z roztržitosti by se vám mohlo stát, že někde něco zapomenete. Nikam nespěchejte, o nic nepřijdete. Hrozí vám nachlazení, ale i jisté milostné nedorozumění. Přátelským a příbuzenským návštěvám konstelace přejí, též kulinářským experimentům a návštěvě kulturních památek. Negativní energie oslabí vnitřní rovnováhu a vyvolají snahu utéci od povinností.

Věštba lásky podle horoskopu: Jaký vztah vás čeká?

Věštba lásky podle horoskopu: Jaký vztah vás čeká?

Láska vládne světu a nezná hranice. Co by mohlo být silnějšího a sladšího než ona? Když jste zamilovaná, je to tak krásné. Ale co ten druhý? Postavení slunce v horoskopu leccos dokáže naznačit.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nepřepínejte dnes síly, maximálně se vydejte na procházku zimní přírodou. Auto nechte v garáži - i stroje potřebují odpočinek. Nepřehánějte ani výchovné působení na potomstvo. Můžete zažít něco, co vám dlouho nepůjde z hlavy. Jakoukoli zprávu přijměte s úsměvem a dlouhodobá předsevzetí nečiňte. Negativní energie vyvolávají oslabení vnitřní rovnováhy a útěk od povinností. 

Rak

Horoskop na zítra

Chtělo by to zůstat v posteli, držet se zpátky, nepouštět se do výměny názorů, abyste svou mizernou náladou nenakazili okolí. Vaše citlivá duše utrpěla v uplynulých dnech ránu, ze které se budete muset nějaký čas vzpamatovávat. Negativní energie tohoto dne mohou vyvolat oslabení vnitřní rovnováhy a útěk od povinností.