Střelec

Horoskop na zítra

Nepůjčujte peníze ani v rámci rodiny, natož cizím lidem.Zároveň dokažte sami sobě, že svoje starosti dokážete vyřešit bez cizí pomoci. Domluvte se s obchodním partnerem a realizujte nový podnikatelský záměr. Projděte se po obchodech, porozhlédněte na síti, sledujte Black Friday akce - Vánoce se blíží. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi vám zabere dosti času. 

Kozoroh

Horoskop na zítra

Bude se vám dařit v záležitostech, týkajících se obchodu. Lásce dnešek moc nakloněn není. Vlastní vinou byste se mohli dostat do neobvyklých problémů. Dobře si promyslete svoje jednání a neodmítejte ani rady přátel a nejbližších. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi zabere spoustu času. 

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (24-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (24-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Vodnář

Horoskop na zítra

Uvážlivě si dokážete rozvrhnout své síly a odhadnout vlastní možnosti přijednáních. Dokonce i vlastní děti vás dobrovolně poslechnou. Pokud si potřebujete promluvit o něčem důvěrném, zatelefonujte nejlepšímu příteli. Dobře poradí i uklidní. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi zabere spoustu času. 

Ryby

Horoskop na zítra

Lehce můžete něco ztratit, významný rozhovor nenabere ten správný spád. Přestávka může případné nedorozumění vyjasnit, protože v zásadní otázce panuje shoda. Okolí na vás tlačí, ale nenechte se přemluvit, dejte na svůj úsudek a intuici. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi zabere spoustu času.