Střelec

Horoskop na zítra

Nepůjčujte peníze ani v rámci rodiny, natož cizím lidem.Zároveň dokažte sami sobě, že svoje starosti dokážete vyřešit bez cizí pomoci. Domluvte se s obchodním partnerem a realizujte nový podnikatelský záměr. Projděte se po obchodech, porozhlédněte na síti, sledujte Black Friday akce - Vánoce se blíží. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi vám zabere dosti času. 

Kozoroh

Horoskop na zítra

Bude se vám dařit v záležitostech, týkajících se obchodu. Lásce dnešek moc nakloněn není. Vlastní vinou byste se mohli dostat do neobvyklých problémů. Dobře si promyslete svoje jednání a neodmítejte ani rady přátel a nejbližších. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi zabere spoustu času. 

Žárlivost podle zvěrokruhu! Na co žárlíte nejvíc a co vás na druhých vytáčí?

Žárlivost podle zvěrokruhu! Na co žárlíte nejvíc a co vás na druhých vytáčí?

Žárlivost je pro spoustu lidí běžnou věcí. Některé lidi ovládá každý den, jiní tolik nežárlí. Co ve vás dokáže vyvolat žárlivost? Je to pohled na flirtování vašeho partnera, nebo žárlíte na lepší výsledky svého kolegy? Je spousta důvodů, proč žárlíme. A h

Doporučené články Číst více

Vodnář

Horoskop na zítra

Uvážlivě si dokážete rozvrhnout své síly a odhadnout vlastní možnosti přijednáních. Dokonce i vlastní děti vás dobrovolně poslechnou. Pokud si potřebujete promluvit o něčem důvěrném, zatelefonujte nejlepšímu příteli. Dobře poradí i uklidní. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi zabere spoustu času. 

Ryby

Horoskop na zítra

Lehce můžete něco ztratit, významný rozhovor nenabere ten správný spád. Přestávka může případné nedorozumění vyjasnit, protože v zásadní otázce panuje shoda. Okolí na vás tlačí, ale nenechte se přemluvit, dejte na svůj úsudek a intuici. Honba za smyslovými požitky a příjemnostmi zabere spoustu času.