Baran

Horoskop na zítra

Šťastný den budou mít všichni, kteří mají kreativní zaměstnání. Nezavrhujte ani sebebláznivější nápady, ale buďte ukáznění v otázkách životosprávy. Smažená jídla se nedoporučují. Den začne s negativními kosmickými vlivy, kdy můžeme pocítit problémy v rodině, v práci i se zdravím. 

Býk

Horoskop na zítra

Na cestách se objeví drobné problémy, ve sportu jsou pravděpodobné dobré výsledky. Všechno volá po vašich zlatých pilných ručičkách. Takt a diskrétnost jsou vašimi cennými přednostmi - neměli byste z nich dnes rezignovat. Den začne s negativními kosmickými vlivy, kdy můžeme pocítit problémy v rodině i v práci a též se zdravím. 

Horoskop na dnešní den - Pondělí 07-12-2020 - Neprojděte lhostejně kolem něčí ruky, natažené s prosbou o pomoc...

Blíženci

Horoskop na zítra

Řízení auta ani sportování dnes nezkoušejte. Nevydávejte peníze, nepůjčujte si. Uchylte se do samoty. Snažte se dělat práci, která vás uspokojí. Rozhodně je vhodný den pro zkvalitnění životosprávy. Máte co vylepšovat i na svém vzhledu. Den začne s negativními kosmickými vlivy, kdy můžeme pocítit problémy v rodině i v práci a též se zdravím. 

Rak

Horoskop na zítra

Využijte dneška pro fyzickou práci, opravy i úpravy bytu, sport. Nové seznámení a nové poznatky vás potěší i obohatí. Láká vás představa získání větší prestiže a jistoty, na druhé straně vás děsí, že byste se v tom případě museli sami otevřít více druhým. Den začne s negativními kosmickými vlivy, můžeme pocítit problémy v rodině i v práci a též se zdravím.