Baran

Horoskop na zítra

I když je po novém roce, žádný odpočinek se nekoná. Od rána až do večera se váš život nezastaví. Možná, že nakonec budete i spát ve stoje a s otevřenýma očima. Neplánujete si sezení doma nebo u televize. Stejně by vás každou chvíli někdo vyrušoval. Raději hurá ven, na celodenní výlet, na akci s přáteli, lyžovat na hory, prostě kamkoliv, kde to žije každým okamžikem. 

Býk

Horoskop na zítra

Kdo by odpočíval, když kolem je tolik zajímavých příležitostí jak prožít den? Hvězdy dnes přejí hlavně cestování. Pokud neodjíždíte na hory nebo se z nich právě nevracíte, udělejte se alespoň malý výlet po okolí! Kdo nemá auto, může busem, vlak také není marné řešení. A kdo chce sólo, může pěškobusem, ten nemá nikdy velké zpoždění! A připravte se na to, že nezůstanete sami, tak si do baťůžku dejte další tatranku! 

Ryby nežárlí, Štíři až moc. Žárlivost a znamení zvěrokruhu?

Ryby nežárlí, Štíři až moc. Žárlivost a znamení zvěrokruhu?

Žárlivost. Každý z nás ji má v sobě. Ovládat ji je někdy velmi těžké, i když se snažíme poslouchat rozum a nechceme se nechat strhnout její silou, nelze nad ní nikdy úplně vyhrát.  Někdo žárlivosti podléhá méně, jiný zase více a jsou i tací, kterým ničí ž

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Hurá do světa! Všechno láká vyrazit alespoň na pár hodin ven. Ani na procházce v přírodě dnes nebudete sami, pěšinky se mohou lemovat výletníky. Společnost vám ale udělá dobře. Jen se nepouštějte do vážných diskuzí na společenské téma, mohly by se zvrtnout v bojovné přesvědčování s příliš živou gestikulací, ze které byste neodešli jako vítěz. Na některé lidi prostě nemáte, tak si to připusťte a držte se stranou. 

Rak

Horoskop na zítra

Po Novém roce a přesto dusná atmosféra, že by se dala krájet. Raději po nikom nic nechtějte, nic důležitého neřešte a s nikým nemluvte. Avšak pokud budete postupovat právě tímto způsobem, dostanete se na mušku právě proto, že nic neřešíte a s nikým nemluvíte. V takový den by bylo lépe doma ani nebýt. Bože, proč už není únor?! Nebo jaká škoda? Vždyť přece máte v práci něco velmi nutného, co nesnese odkladu!