Baran

Horoskop na zítra

Vaše zdraví je ohroženo ze všech stran, ale sportem výjimečně nikoliv. Vyhněte se činnostem, hrozícím pořezáním, popálením, otravou a udušením. Jezte, jen když máte skutečně hlad. Změňte životní styl. Aby bylo dosaženo cílů, musí dnes být hodně pozornosti dáno povinnostem a méně příjemnostem. 

Býk

Horoskop na zítra

Ve vašem životě se dnes může objevit někdo neobyčejný, kdo na vás udělá ohromný dojem svým půvabem a inteligencí. Není vyloučeno, že z toho vznikne něco víc, než jen přátelství nebo přelétavá romance. Aby bylo dosaženo cílů, musí dnes být dáno hodně pozornosti povinnostem a méně příjemnostem. 

Máte doma podezřívavého žárlivce? Zjistěte to podle astrologie!

Máte doma podezřívavého žárlivce? Zjistěte to podle astrologie!

Zima už pomalu ustupuje a nadvládu přejímá pozitivní období roku. Na mnohé z nás „přichází jaro“, a tak se mnozí nevyhneme menším úletům či zakoukání. Zjistěte podle znamení, jak bude váš partner nebo partnerka žárlit.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Studenti se musejí i dnes připravovat na závěrečné školní účtování. Ostatní mohou vychutnávat jarní atmosféru, ale též musí myslet na závažné povinnosti příštího týdne. Budete výbornými společníky. Aby bylo dosaženo cílů, musí dnes být hodně pozornosti dáno povinnostem a méně příjemnostem.