Baran

Horoskop na zítra

Ve vztahu s partnerem to dnes bude jiskřit. Dejte si pozor,aby z malého konfliktu nevyšlehly plameny. A obdobně je třeba si držet ruku na peněžence, aktivita kapesních zlodějů neklesá. Mohou vás potěšit děti, a to nejen vaše. Jsou šance na pozitivní změny v životě. 
 

Býk

Horoskop na zítra

Důležitější životní kroky zatím odložte. Bude se dařit studium, duševní práce a též obchodní jednání. S humorem můžete ukončit táhnoucí se malicherné spory. Zbytečně neprovokujte, věnujte se spíš papírům. Jsou šance na pozitivní změny.
 

Muži podle zvěrokruhu: Lvi jsou velkorysí, Váhy vás nepodvedou

Muži podle zvěrokruhu: Lvi jsou velkorysí, Váhy vás nepodvedou

Hledáte vhodného partnera, který k vám bude dobře pasovat? Rozhlédněte se kolem sebe a hledejte i podle toho, co je pro něj typické podle znamení, ve kterém se narodil. S někým to bude přece jen jiskřit o něco víc.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nedoporučuje se dnes obchodně jednat s mladšími lidmi, ani cestovat do zahraničí. Nevyplatí se nevhodné jednání v manželství či v milostném vztahu. Není vyloučena nepříjemná návštěva, která vás vůbec nepotěší. Jsou šance na pozitivní změny.
 

Rak

Horoskop na zítra

Zapomněli jste na slib, který jste dali milé osobě a teď vás trápí výčitky svědomí. Nebojte se přiznat chybu a zkroušeně se omluvte. Bude vám odpuštěno. Malá nepříjemnost na cestě vám náladu nezkazí. Jsou šance na pozitivní změny.